Национален фестивал „Гласът на реката” организира община Козлодуй

  04 Юни 2024, 08:59    0    182
Снимка:

IX -ти Национален фестивал на популярната песен „Гласът на реката”, организиран от Народно читалище храм-паметник „Христо Ботев – 1879", съвместно с Община Козлодуй.


Председател на журито бе талантливата поп певица Тони Димитрова, членове – Мая Райкова, продуцент в Българско национално радио, автор, продуцент и сценарист на многобройни музикални проекти и Галя Цветанова, магистър и учител по музика повече от 30 г., над 25 г. ръководител на вокални формации.


 Първо място в първа категория и първа възрастова група зае Елица Рангелова, която изпълни песента „За всички деца”.
 Второ място в първа категория и първа възрастова група печели Марая Киновска с песента "Моя страна, моя България".
Трето място в първа категория и първа възрастова група печели Дияна Маринова с песента "Детство мое".
 Първо място в първа категория и втора възрастова група, бе присъдено на Лилия Костова, с песента „Италия”.
 Второ място в първа категория и втора възрастова група зае Карина Атанасова с песента "Момичето с лунички".
 Трето място в първа категория и втора възрастова група спечели Виктория Асенова с песента "Звезда".
 Три първи места в първа категория и трета възрастова група, спечелиха Йоана Ташева с песента "Високо", Рая Атанасова, която изпълни песента „По първи петли” и Калоян Минчев с песента "Арлекино".
 Второ място в първа категория и трета възрастова група заема Цветислава Денова с песента "Още те обичам".
 Трето място в първа категория и трета възрастова група печели Изабела Димитрова с песента "Пясъчен знак".
 Трето място в първа категория и трета възрастова група печели Дария Михайлова с песента "Българка".
 Първо място в първа категория и четвърта възрастова група печели Любена Стоилкова с песента "За тебе бях".
 Първо място в първа категория и четвърта възрастова група печели Даниел Петлешков с песента "Гълъбо".
 Второ място в първа категория и четвърта възрастова група спечели Елена-Стефани Асенова, която изпълни песента "Трябва ли?".
 Първо място във втора категория дуети, триа, квартети и групи печели ВГ "Фантазия" с песента "Вяра, надежда, любов".
 Второ място във втора категория дуети, триа, квартети и групи печели ВГ "Весели звънчета" с песента "България".
 Второ място във втора категория дуети, триа, квартети и групи печели дует Александра Христова и Йоана Лиловска с песента "Заветът на Аспарух".
 Второ място във втора категория дуети, триа, квартети и групи печели ВГ "Детски свят" с песента "Заедно".
 Трето място във втора категория дуети, триа, квартети и групи заеха дует Марта и Лора Бошнякови с песента "Вярвам в чудеса".
Голямата награда Grand Prix  се присъди на Йоана Ташева, а отличието връчи уважаемото жури Тони Димитрова, Мая Райкова и Галя Цветанова.
Всички участници получиха грамоти и предметни награди, а победителите и статуетки!
Благодарим на всички участници и техните ръководители за страхотните изпълнения!
Във фестивала участваха над 60 участника от Козлодуй, Плевен, Враца, Монтана, Мездра, Ловеч, Велико Търново, Пловдив, Стара Загора, Горна Оряховица, Варна и други.
Благодарим на всички участници и техните ръководители за страхотните изпълнения!


Очакваме Ви отново!

Снимки виж Тук: https://www.facebook.com/photo/?fbid=1224603128980745&set=pcb.1224603192314072
 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сайтът не носи отговорност за съдържанието на коментарите.


Природа

История

Политика

Общество

Актуално

Бизнес