Връчиха дипломите на Випуск 2026 в СУ „Христо Ботев“ – гр. Оряхово

  24 Юни 2026, 09:53    0    292
Снимка:

Тържествено връчване на дипломите на Випуск 2026 в СУ „Христо Ботев“ – Оряхово

В  СУ „Христо Ботев“ – Оряхово се състоя тържествената церемония по дипломиране на учениците от 12. клас от Випуск 2026 с класни ръководители Бистра Янева и Александър Дунчев. По покана на ръководството на училището събитието уважи Председателя на Общински съвет - Оряхово.

Директора на училището г-жа Силвия Михайлова връчи дипломите на зрелостниците, отбелязвайки един от най-важните моменти в живота на младите хора – успешното завършване на средното образование и началото на нов житейски път. Сред абитуриентите бяха отличени и трима ученици, завършили с пълно отличие – резултат от упорит труд, постоянство и стремеж към знания.

В своето приветствие г-жа Румяна Декова поздрави зрелостниците и от името на г-н Росен Добрев за постигнатите успехи и им пожела здраве, смелост и увереност в избора на бъдещия им път, както и никога да не забравят родния край и хората, които са ги подкрепяли през годините.

Община Оряхово пожелава на всички абитуриенти попътен вятър, успешна реализация и много бъдещи успехи!

На добър час, Випуск 2026!

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сайтът не носи отговорност за съдържанието на коментарите.


Природа

История

Политика

Общество

Актуално

Бизнес