Връчиха дипломите на зрелостниците от ППМГ във Враца

  22 Юни 2026, 13:49    0    294
Снимка:

На тържествена церемония абитуриентите на ППМГ „Акад. Иван Ценов“ получиха своите дипломи за успешно завършено средно образование.


От името на кмета Калин Каменов заместник-кметът Петя Долапчиева поздрави зрелостниците и техните преподаватели, като подчерта значимата роля на училището за развитието на младите хора и пожела на випуска увереност, смелост и успех по пътя към бъдещите им цели. Тя връчи и почетни плакети на най-изявените ученици.
Директорът на гимназията Веселка Сиракова благодари на учениците за достойното представяне на училището през годините и ги насърчи да следват мечтите си, като продължават да бъдат пример за знания, трудолюбие и отговорност.


На събитието присъстваха още: представители на училищното настоятелство, педагогическият колектив, ученици и родители
 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сайтът не носи отговорност за съдържанието на коментарите.


Природа

История

Политика

Общество

Актуално

Бизнес